" "
Produkty
Cena
  • od
    do

Fotopuzzle ze zdjęcia 2000 elementów

Wyjątkowe chwile utrwal w wyjątkowy sposób

Układanie puzzli to znakomita rozrywka, wymagająca wszak wielkiego skupienia i uwagi, oraz analizowania każdego szczegółu naniesionej na fragmenty grafiki. O ileż więcej satysfakcji będzie ona przynosiła, gdy układać będziemy dobrze nam znany obraz, będący jedną z tych chwil życia naszego lub najbliższych, które postanowiliśmy zatrzymać w kadrze. Puzzle ze zdjęcia liczące 2000 elementów zapewnią każdemu wiele chwil interesującej zabawy. Może to być kolejny krok w podnoszeniu swojej sprawności ich układania, a także sposób na to, byśmy mogli stale cieszyć się przywoływanymi w trakcie poszukiwania i dopasowywania detali wspomnieniami. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze foto puzzle 2000 spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania jakościowe, jakie mogą mieć sięgający po nie Klienci. Zadbaliśmy więc zarówno o jakość wykorzystywanej w ich produkcji tektury, jak i nanoszonego na nią druku. Wielkie znaczenie ma ponadto praca naszych grafików.

 

Ciesz się chwilami rozwijającego relaksu

Aby zamówione u nas fotopuzzle 2000 charakteryzowała najlepsza jakość grafiki, koniecznie trzeba zadbać o to, by przesłany do nas plik charakteryzowała odpowiednio wysoka rozdzielność. Puzzle ze zdjęcia liczące 2000 elementów tworzyć będą obraz o wymiarach 97 na 69 cm, toteż jeśli nie będzie ono odpowiednio dobre, dostrzegalne mogą być pojedyncze piksele. Zasadniczo wszystkie obecne na rynku aparaty telefoniczne, nie mówiąc o fotograficznych, zapewniają wystarczające parametry – ważne pozostaje więc, by fotografia przesłana do nas nie była edytowana w sposób zmniejszający jej wymiary, bądź pobierana np. z serwisów społecznościowych.

Foto puzzle 2000 to także źródło znakomitej zabawy, zarówno samodzielnej, jak i grupowej. Ułożenie takiego zestawu wymaga dużej spostrzegawczości, zdolności analitycznych i wyobraźni. Jest to więc jedna z niewielu form rozrywki, dzięki której możemy w ciekawy sposób odpocząć po trudach dnia, ale także ćwiczyć swój mózg. Wybierz swoje ulubione zdjęcie, złóż zamówienie i przekonaj się o tym sam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl