" "

Co zrobić z kopertami od gości? Wykorzystaj specjalne pudełko na koperty ślubne!

Co zrobić z kopertami od gości? Wykorzystaj specjalne pudełko na koperty ślubne!

Przygotowania do ślubu nie sprowadzają się do wyboru sukni ślubnej, zakupu garnituru i zamówienia piętrowego tortu. Na to, aby ceremonia zaślubin, a także przyjęcie weselne miały określony klimat, wpływa szereg aspektów – ważnym z nich są dekoracje i drobne akcesoria. W tym wpisie opowiemy więcej o pudełku na koperty ślubne. Co to takiego oraz dlaczego warto mieć je pod ręką w dniu ślubu? Sprawdź!

Nieoceniony gadżet ślubny, czyli tekturowe pudełko na koperty – personalizowane!

Zgodnie z tradycją, stałym elementem każdej uroczystości ślubnej są życzenia. Para młoda staje pod kościołem, urzędem stanu cywilnego albo na sali i tam oficjalnie wita się ze wszystkimi gośćmi, przyjmując od nich życzenia i... prezenty. Te zazwyczaj mają formę papierową: wręczenie nowożeńcom koperty z pieniędzmi to dla wielu z nas oczywistość. Szczególnie, jeśli państwo młodzi poprosili o nieprzynoszenie prezentów rzeczowych.

Atrybutem zorganizowanych nowożeńców jest pudełko na koperty ślubne. Mowa o stylowym wyrobie z tektury przeznaczonym do tego, by w elegancki sposób pomieścić koperty, przyniesione przez gości. Nie jest to jednak zwyczajne pudełko, lecz wykonane na zamówienie akcesorium, najczęściej z imionami pary młodej oraz datą ich ślubu.

Pudełko na koperty ślubne powierz świadkowi. Świadkowa zajmie się kwiatami

Świadek i świadkowa muszą podzielić się zadaniami, aby maksymalnie odciążyć nowożeńców i pozwolić im czerpać radość ze swojego święta. Przyjęło się, że to mężczyzna trzyma pudełko na koperty, podczas gdy kobieta – druhna, przyjmuje od gości kwiaty i wino.

Jak powinno wyglądać idealne pudełko? Dobrze, gdyby widoczny na nim nadruk nawiązywał wyglądem do stylu zaproszeń ślubnych oraz winietek. Jeżeli przewodni kolor uroczystości to złoty, elementy dekoracyjne pokrywające pudełko, również powinny być złote. Skorzystaj z naszego kreatora i zamów akcesoria ślubne w Puzzle4u!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl