" "

Jak zbierać pieniądze od weselnych gości? Kilka pomysłów na praktyczne wykorzystanie pudełka na koperty ślubne od Puzzle4U

Jak zbierać pieniądze od weselnych gości? Kilka pomysłów na praktyczne wykorzystanie pudełka na koperty ślubne od Puzzle4U

Gotówka zamiast mniej lub bardziej praktycznych prezentów to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród nowożeńców. W końcu Państwo Młodzi sami najlepiej wiedzą, co im się najbardziej przyda na nowej drodze wspólnego życia. Skoro etap rozsyłania zaproszeń ze stosowną prośbą do gości masz już za sobą, pora pomyśleć nad przygotowaniem właściwego punktu programu podczas wesela. W Puzzle4U mamy parę propozycji, które pozwolą zebrać pieniądze podczas zabawy. Do wszystkich niezbędne będzie pudełko na koperty ślubne.

Najważniejsza zasada: Państwo Młodzi nie powinni przyjmować kopert osobiście. To zadanie dla świadków

To po prostu źle wygląda, jeżeli nowożeńcy chodzą od stolika do stolika i przyjmują gotówkę do ręki – zwłaszcza na samym początku biesiady w sali weselnej. Niektórzy mogą pomyśleć, że w ten sposób płacą za wstęp na ślub, a przecież kompletnie nie o to chodzi. Składanie życzeń również nie jest odpowiednim momentem: w końcu tutaj liczą się intencje, chwila szczerej rozmowy i dzielenia się szczęściem – a nie bogactwem materialnym. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wysłanie „na obchód” jednego ze świadków, wraz z pudełkiem na koperty ślubne. Wszystko odbywa się elegancko i dyskretnie, nikt nikomu nie zagląda przez ramię, żeby podejrzeć kto ile dał. Alternatywnym rozwiązaniem będzie powieszenie „skrzynki” w widocznym miejscu. Każdy wrzuci swoją kopertę wtedy, kiedy uzna za najbardziej stosowne. Najciekawsze pomysły, w których pudełko na koperty ślubne odgrywa istotną rolę, związane są z weselnymi zabawami: wystarczy by świadkowie lub DJ podczas jednej z nich zaznaczyli, że do udziału wymagane jest wpisowe – wszyscy goście od razu zrozumieją, o co chodzi i docenią humorystyczne podejście.

Pudełko na koperty ślubne musi się też dobrze prezentować. Puzzle4U daje Ci mnóstwo motywów i czcionek do wyboru

Skoro weselna „zbiórka pieniędzy” ma się odbywać z zachowaniem klasy i elegancji, trzeba także zatroszczyć się o niezbędne akcesoria. Co pomyślą sobie bliscy, jeżeli świadek podejdzie do nich z jakąś foliową reklamówką? Taka gafa byłaby prawdziwym towarzyskim koszmarem dla nowożeńców – i dlatego mocno zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Puzzle4U. Pudełka na koperty ślubne zajmują w nim niezwykle istotne miejsce. Korzystamy przy tym z najlepszych materiałów i technologii: nie ma obawy, że coś porwie albo pogniecie się w trakcie dostawy albo nadruk ulegnie zniszczeniu. Łączna liczba kombinacji graficznych motywów oraz czcionek to grubo ponad 200. A przecież w Puzzle4U regularnie wprowadzamy rozmaite nowości. Sprawdź, co proponujemy i zamów u nas takie pudełko na koperty ślubne, jakie spodoba Ci się najbardziej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl